Máte dotazy?

To je samozřejmé. Pokusili jsme se vysvětlit nejčastější dotazy níže. Pokud by Vás zajímalo něco dalšího, jsme Vám k dispozici. Neváhejte nás kontaktovat. Formulář naleznete na této straně dole. 

Sada/box Moods obsahuje kartu návrhu Moods, objednávkový formulář dle specifické sady a instrukce, jak být návhářem svých šperků. Vše je zabaleno v krabičce v moderním designu a s využitím moderních tiskařských technologií. 

Přetvoření Tvého návrhu prochází několika procesy. Nejdříve se návrh upraví do grafické podoby tak, aby bylo možné prezentovat model k odsouhlasení. Následně se data znovu upravují pro výrobní zpracování. Pak teprve začíná vlastní výroba se všemi postupy, tedy vlastní laserové zpracování, leštění, galvanika atd. Tyto procesy mají svůj technologický čas a postup a nelze je nijak zrychlit.

Moods klade důraz na originalitu šperků, a tedy i návrhů. Myslíme si, že naopak nedokonalost jednotlivých obrázků je znakem úplné originality, kterou Moods zaručují. Při kreslení měj na paměti reálnou velikost šperku. Tvé návrhy se zmenšují zhruba na polovinu, počítej s tím. Pozorně si přečti instrukce, které jsou součástí zakoupeného balíčku.

V tomto bodě je to čistě na Tobě, může to být datum nebo něco napsaného, pokud se necítíš na obrázek. Hlavně se neboj tvořit, o tom Moods je! A tvoříš ty, pro sebe a své blízké. Jistě ocení část tebe, vloženou do šperku…..

Nevadí. V Kartě tvých návrhů máš na vše spoustu místa, nakonec si dle návodu vybereš, které návrhy chceš použít. 

V Kartě návrhů je 19 políček pro Tvoji tvorbu, vybereš si následně dle zakoupené sady. 

Prosíme o fotku kolmo svrchu, nejlépe v dobrém světle. Dávej pozor na stíny při focení, ztěžují zpracování tvých návrhů.

Fotku není nutné nijak upravovat, naši grafici se o to postarají.

Návrh bude přepracován do potřebné vektorové podoby a umístěn na zvolené tvary. Následně vyrobíme grafickou maketu šperku, která bude odeslána k odsouhlasení. Po odsouhlasení podoby a objednávky začne výrobní proces.

Ano, informace odejde na e-mail registrovaný při nákupu.

Dodání proběhne v závislosti na zvoleném způsobu při objednání.

Termín vyhotovení je 4-6 týdnů.

Ano, účtujeme expresní příplatek 500,-Kč ; termín dodání je 2-3 týdny.

Chcete vědět víc?

Napište nám