Máte dotazy?

To je samozřejmé. Pokusili jsme se vysvětlit nejčastější dotazy níže. Pokud by Vás zajímalo něco dalšího, jsme Vám k dispozici. Neváhejte nás kontaktovat. Formulář naleznete na této straně dole. 

Vámi objednané produkty zabalíme do naší krabičky provedené v moderním designu s využitím moderních tiskařských technologií. 

Sada Moods obsahuje kartu návrhu Moods, objednávkový formulář dle specifické sady a instrukce, jak být návhářem svých šperků. Vše je zabaleno v krabičce v moderním designu a s využitím moderních tiskařských technologií. 

Přetvoření Tvého návrhu prochází několika procesy. Nejdříve se návrh upraví do grafické podoby tak, aby bylo možné prezentovat model k odsouhlasení. Následně se data znovu upravují pro výrobní zpracování. Pak teprve začíná vlastní výroba se všemi postupy, tedy vlastní laserové zpracování, leštění, galvanika atd. Tyto procesy mají svůj technologický čas a postup a nelze je nijak zrychlit.

Moods klade důraz na originalitu šperků, a tedy i návrhů. Myslíme si, že naopak nedokonalost jednotlivých obrázků je znakem úplné originality, kterou Moods zaručují. Při kreslení měj na paměti reálnou velikost šperku. Tvé návrhy se zmenšují zhruba na polovinu, počítej s tím. Pozorně si přečti instrukce, které jsou součástí zakoupeného balíčku.

V tomto bodě je to čistě na Tobě, může to být datum nebo něco napsaného, pokud se necítíš na obrázek. Hlavně se neboj tvořit, o tom Moods je! A tvoříš ty, pro sebe a své blízké. Jistě ocení část tebe, vloženou do šperku…..

Nevadí. V Kartě tvých návrhů máš na vše spoustu místa, nakonec si dle návodu vybereš, které návrhy chceš použít. 

V Kartě návrhů je 19 políček pro Tvoji tvorbu, vybereš si následně dle zakoupené sady. 

Prosíme o fotku kolmo svrchu, nejlépe v dobrém světle. Dávej pozor na stíny při focení, ztěžují zpracování tvých návrhů.

Fotku není nutné nijak upravovat, naši grafici se o to postarají.

Jednotlivé rozměry přívěsků naleznete v popisku u jednotlivých tvarů. Nedoporučujeme vkládat dlouhé texty či více motivů na jeden přívěsek. 

Návrh bude přepracován do potřebné vektorové podoby a umístěn na zvolené tvary. Následně vyrobíme grafickou maketu šperku, která bude odeslána k odsouhlasení. Po odsouhlasení podoby a objednávky začne výrobní proces.

Ano, informace odejde na e-mail registrovaný při nákupu.

Dodání proběhne v závislosti na zvoleném způsobu při objednání. Aktuálně si můžete zvolit dopravce České Pošty či Zásilkovny.

Online platba kartou nebo online platba přes banku.

 
 

Pokud máme produkty skladem (jako např. produkty z kolekce Moods Design), tak je zde dodání do 2-3 dnů. 

Termín vyhotovení personalizovaných šperků, psích plemen, aj. je 3-6 týdnů.

Ano, účtujeme expresní příplatek 500,-Kč ; termín dodání je 2-3 týdny.

Zakončit šňůrku u náramku lze i bez speciálních komponentů, stačí uzlík. Klouzavý uzel, posunovací uzel, posuvný uzel – všechny názvy vystihují jeho největší výhodu → uzlík drží, ale přitom ho můžete po šňůrce posunovat, a tedy upravovat délku náramku podle potřeby.

Jak posuvný uzel vytvořit?

  • Vezměte si šňůrku, na které chcete uzlíky dělat. Konce nasměrujte proti sobě a vytvořte smyčku dostatečně velkou, aby jí prošla Vaše ruka.
  • Horním koncem obmotejte obě šňůrky směrem zpět celkem dvakrát.
  • Potom se protáhněte skrz vytvořené dvě smyčky v horní části směrem dopředu a uzlík stáhněte.

 

   klouzavý uzel

 

Pokud chcete zaslat fotonávod, napište nám na e-mail info@naramkymoods.cz 

Pokud si nevíte rady s naší aplikací či jak si u nás objednat, připravili jsem pro Vás objednávkový formulář. 

Objednávkový formulář – Náramky Moods

 

Zde naleznete Reklamační protokol. Vyplněný a podepsaný formulář zašlete na reklamace@naramakymoods.cz

 

Chcete vědět víc?

Napište nám


Vážení zákazníci,


aktuálně nepřijímáme ani nevychystáváme nové objednávky. 


Dotkla se nás aktuální situace na trhu a nastaly komplikace s výměnou dodavatele kvalitních polotovarů. Omlouváme se za vzniklé komplikace a žádáme Vás o strpení. 


V případě Vašich dotazů, nás neváhejte kontaktovat na e-mail 


info@naramkymoods.cz


Velmi se omlouváme za tyto nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

S pozdravem,

Team Moods ☺