Máte dotazy?

To je samozřejmé. Pokusili jsme se vysvětlit nejčastější dotazy níže. Pokud by Vás zajímalo něco dalšího, jsme Vám k dispozici. Neváhejte nás kontaktovat. Formulář naleznete na této straně dole. 

Vámi objednané produkty zabalíme do naší krabičky provedené v moderním designu s využitím moderních tiskařských technologií. 

Sada Moods obsahuje kartu návrhu Moods, objednávkový formulář dle specifické sady a instrukce, jak být návhářem svých šperků. Vše je zabaleno v krabičce v moderním designu a s využitím moderních tiskařských technologií. 

Přetvoření Tvého návrhu prochází několika procesy. Nejdříve se návrh upraví do grafické podoby tak, aby bylo možné prezentovat model k odsouhlasení. Následně se data znovu upravují pro výrobní zpracování. Pak teprve začíná vlastní výroba se všemi postupy, tedy vlastní laserové zpracování, leštění, galvanika atd. Tyto procesy mají svůj technologický čas a postup a nelze je nijak zrychlit.

Moods klade důraz na originalitu šperků, a tedy i návrhů. Myslíme si, že naopak nedokonalost jednotlivých obrázků je znakem úplné originality, kterou Moods zaručují. Při kreslení měj na paměti reálnou velikost šperku. Tvé návrhy se zmenšují zhruba na polovinu, počítej s tím. Pozorně si přečti instrukce, které jsou součástí zakoupeného balíčku.

V tomto bodě je to čistě na Tobě, může to být datum nebo něco napsaného, pokud se necítíš na obrázek. Hlavně se neboj tvořit, o tom Moods je! A tvoříš ty, pro sebe a své blízké. Jistě ocení část tebe, vloženou do šperku…..

Nevadí. V Kartě tvých návrhů máš na vše spoustu místa, nakonec si dle návodu vybereš, které návrhy chceš použít. 

V Kartě návrhů je 19 políček pro Tvoji tvorbu, vybereš si následně dle zakoupené sady. 

Prosíme o fotku kolmo svrchu, nejlépe v dobrém světle. Dávej pozor na stíny při focení, ztěžují zpracování tvých návrhů.

Fotku není nutné nijak upravovat, naši grafici se o to postarají.

Jednotlivé rozměry přívěsků naleznete v popisku u jednotlivých tvarů. Nedoporučujeme vkládat dlouhé texty či více motivů na jeden přívěsek. 

Návrh bude přepracován do potřebné vektorové podoby a umístěn na zvolené tvary. Následně vyrobíme grafickou maketu šperku, která bude odeslána k odsouhlasení. Po odsouhlasení podoby a objednávky začne výrobní proces.

Ano, informace odejde na e-mail registrovaný při nákupu.

Dodání proběhne v závislosti na zvoleném způsobu při objednání. Aktuálně si můžete zvolit dopravce České Pošty či Zásilkovny.

Online platba kreditní kartou nebo online platba přes banku.

 
 

Pokud máme produkty skladem (jako např. produkty z kolekce Moods Design), tak je zde dodání do 2-3 dnů. 

Termín vyhotovení personalizovaných šperků, psích plemen, aj. je 3-6 týdnů.

Ano, účtujeme expresní příplatek 500,-Kč ; termín dodání je 2-3 týdny.

Zakončit šňůrku u náramku lze i bez speciálních komponentů, stačí uzlík. Klouzavý uzel, posunovací uzel, posuvný uzel – všechny názvy vystihují jeho největší výhodu → uzlík drží, ale přitom ho můžete po šňůrce posunovat, a tedy upravovat délku náramku podle potřeby.

Jak posuvný uzel vytvořit?

  • Vezměte si šňůrku, na které chcete uzlíky dělat. Konce nasměrujte proti sobě a vytvořte smyčku dostatečně velkou, aby jí prošla Vaše ruka.
  • Horním koncem obmotejte obě šňůrky směrem zpět celkem dvakrát.
  • Potom se protáhněte skrz vytvořené dvě smyčky v horní části směrem dopředu a uzlík stáhněte.

 

   klouzavý uzel

 

Pokud chcete zaslat fotonávod, napište nám na e-mail info@naramkymoods.cz 

Pokud si nevíte rady s naší aplikací či jak si u nás objednat, připravili jsem pro Vás objednávkový formulář. 

Objednávkový formulář – Náramky Moods

 

Chcete vědět víc?

Napište nám