Moje cesta k emocím = moje Moods 

Život je příběh!

„Žijeme v době, která je nesmírně rychlá. Mluvíme o době instantní, kde všechno musí být velmi rychle uděláno, rychle prožito, rychle zhodnoceno a odžito. Všechno musí být užitečné. A to je past, ve které se současný člověk nalézá, aniž o tom většinou ví.“

  Anna Hogenová

Dovolili jsme si do představení Moods použít citát Anny Hogenové, české filozofky, který z našeho pohledu dokonale vystihuje dnešní dobu. Přes mnoho debat nám nezbývá, než souhlasit. Zaujal nás však také názor francouzského dramatika Jeana Anouilha……

„Život sestává z mnoha malých mincí, kdo je umí sbírat, má bohatství.“

 Jean Anouilh

…tyto dva názory nejvíce ovlivnily vznik nového projektu, kterému jsme dali název MOODS. Domníváme se, že stojí za to zpomalit, prožívat život a „sbírat malé mince“. Každý z nás je osobnost a za „malou mincí“ může být považováno mnoho různých zážitků, životních milníků, nebo například maturita, přátelství, láska, narození potomka nebo třeba výlet na Říp…..

Moods Vám nepomůže sbírat mince ve formě zážitků, ale může pomoci mincím v této rychlé době nezapadnout a nevytratit se.
Vytvořili jsme moderní platformu a způsob, jak zachovat vzpomínky, někomu nebo sobě něco sdělit, a to naprosto originálním způsobem.
Fantazie a Váš život je ve Vašich rukou, my Vám pomůžeme vaše emoce zhmotnit ve formě přenesení do drahého kovu. Tato odvěká tradice vždy uchovávala tajemství, vzkazy, emoce, krásu…..
Staňte se šperkařem a tvořte. Neexistuje špatný návrh nebo pohled na Váš návrh. Dáváte do něj přece kousek svého života…….


Vážení zákazníci,


aktuálně nepřijímáme ani nevychystáváme nové objednávky. 


Dotkla se nás aktuální situace na trhu a nastaly komplikace s výměnou dodavatele kvalitních polotovarů. Omlouváme se za vzniklé komplikace a žádáme Vás o strpení. 


V případě Vašich dotazů, nás neváhejte kontaktovat na e-mail 


info@naramkymoods.cz


Velmi se omlouváme za tyto nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

S pozdravem,

Team Moods ☺